Thursday

Про канал

«Мега» – завжди цікавий. Нас дивляться стильні, успішні, енергійні молоді люди, які впевнені у своїй життєвій позиції та точно знають, як досягти поставлених цілей. «Мега» – канал для проактивних, позитивно налаштованих, іронічних, допитливих та тих, хто не хоче зупинятись на досягнутому.

Тільки на «Мега» дивіться усе найцікавіше, що може запропонувати сучасне телебачення – проекти таких провідних телеканалів, як BBC, National Geographic, History Channel, Discovery, Animal Planet, тощо.

Ми показуємо найкращі документальні серіали, науково-розважальні шоу, історичні програми, фільми, найвідоміші серіали та скетч-шоу в світі, а також трансляції спортивних подій, про які говорить весь світ! Дізнавайтесь першими про наукові досягнення людства, загадкові куточки світу, про вміння виживати в екстремальних умовах, вивчайте з нами таємниці історії і вчіться відпочивати та розважатись зі смаком. «Мега» – це завжди цікаво!

Серед наших найрейтинговіших проектів – «Руйнівники міфів» («MythBusters»), «Top Gear», «Шукачі» («Искатели»), «Секретні історії» («Секретные истории»), «Смертельна зустріч» («Dangerous Encounters»), «Шукачі неприємностей» («Dual Survival»), «Скарби зі звалища» («Auction Hunters») та багато ін.

Телеканал «Мега» було засновано 29 березня 2010 року. З того часу він пережив кілька змін – зі спортивного перетворився на «канал з чоловічим характером», а згодом знайшов свою унікальну нішу і став першим науково-розважальним каналом в Україні. «Мега» входить до складу Групи «Інтер». У складі групи також такі телеканали, як «Інтер», НТН, К1, К2, «Піксель tv», «Ентер-Фільм», «MTV Україна» та «Інтер+».

Генеральний директор телеканалу «Мега» – Cічук Анна Георгіївна.

 

УВАГА!

З 1 січня 2016 року основний супутниковий канал мовлення телеканалу “Мега” – супутник ASTRA 4A.

Рішення про нове супутникове мовлення було прийнято для підвищення надійності розповсюдження телевізійних програм.

Просимо вас налагодити свої приймачі на наступні параметри:

 • супутник – ASTRA 4А;
 • позиція – 4,80 с.д.;
 • частота – 12399 МГц;
 • поляризація – вертикальна (V);
 • символьна швидкість (S/R) – 27500 КСимв/сек;
 • корекція помилок (FEC) – ¾

При виникненні проблем з прийомом сигналу каналу “Мега” з супутника AMOS-3 ви зможете дивитися наші програми також з супутника ASTRA 4А.

Шановні глядачі!
Якщо у вас виникли проблеми з переглядом телеканалів «Інтер Медіа Груп», звертайтеся до служби допомоги глядачам «Інтер Медіа Груп» 0-800-508-650
Ми піклуємося про нашого глядача!
Дзвінок на номер служби допомоги глядачам «Інтер Медіа Груп» та допомога в телефонному режимі є безоплатними. Вікові обмеження відсутні.
Послуга надається ТОВ «Національний контент центр» (м.  Київ вул. Дмитрівська, буд. 30)

Переглянути більшу мапу

Супутникове мовлення

Для прийому мовлення телеканалу МЕГА з супутника, необхідно налаштувати супутникові приймачі на наступні параметри:

 • Супутник - ASTRA 4А,
 • Орбітальна позиція - 4,80 с.д.,
 • Частота - 12 399 МГц,
 • Швидкість цифрового потоку - 27500 КСимв/сек,
 • Поляризація - вертикальна (V),
 • Корекція помилок (FEC) - 3/4.

Розміщення прямої реклами


Телефон: +380 44 486 99 23
E-mail: ad@inter-reklama.com.ua
www.inter-reklama.com.ua

Розміщення спонсорства


Телефон: +380 44 536 08 40
E-mail: intercom@inter.ua
www.highlinemedia.com.ua

Форма зворотнього зв'язку:

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.