Monday

Десять заповідей

Оригінальна назва

The Ten Commandments (History Channel)

Жанр

Документальний фільм

Про проект

Ми живемо за цими законами вже кілька тисяч років. Проте досі не знаємо напевне, як їх трактувати у сучасному світі. Настав час дізнатись, як правильно розуміти основу християнства – 10 Божих заповідей? Що означали ці поняття у давнину? Та яке послання насправді хотів передати людям Господь через Мойсея?

Історики стверджують, що Мойсей залишив після себе 603 заповіді, через які Бог передав людству надзвичайно важливі знання про існування на Землі. Проте до нашого часу залишились лише перші 10 із них. Що було у решті заповідей і чому зараз ми не маємо жодної згадки про них? Історики, археологи та релігійні діячі об’єднались навколо одного проекту, аби з’ясувати, що насправді ховається за 10 найважливішими Божими законами.

 • CJIABA

  ЗАЧЕМ ЭТА ПРОГРАММА!!??Я ТОЖЕ ЕЕ НЕ СМОТРЮ!!!!!!!!! пОСТАВТЕ ВМЕСТО ЕТОГО “ВІРТУОЗИ”!!!!!!!!!!. и ЕСЛИ МОЖНО, ТО В 23:00

 • Где-то можно скачать фильм? Благодарю! Очень хочу пересмотреть, была только 1 часть показана, пожалуйста, если можно ссылку. 
  Спасибо за классные передачи!

 • Дякую за цікавий фільм. Але скажіть, будь-ласка, коли ви покажете другу частину? Ніяк не можу дочекатись і знайти в інтернеті не можливо… :)

 • Marian_09

  Добрый вечер!
  а где можно посмотреть хоть первую часть этого прекрасного фильма?

 • urry

  А вот бы, еще “Мега”  показал фильм “Последние события” (“Финал истории в библейских пророчествах”)

‹‹ Всi програми