Wednesday

Люди дощу

Оригінальна назва

  • Люди дождя

Виробництво

  • Росія, телекомпанія “Останкино”

Режисер

  •  Катерина Насєдкіна (Екатерина Наседкина)

Жанр

  • Документальний фільм

Про проект

Вони насилу можуть самі одягнутися і забувають, як чистити зуби. Але запам’ятовують зміст кількох сотень книг, малюють по пам’яті панорами великих міст в найменших деталях, додають та множать багатозначні числа.

Той стан, в якому вони живуть, називається хворобою «аутизм». Ці люди уникають спілкування із зовнішнім світом, разом з тим їхній інтелект зазвичай у кілька разів перевершує розумові здібності середньостатистичної людини. Хто ж такі аутисти? Генії чи хворі? Чому за останні 10 років у світі кількість аутистів зросла в 10 разів? Дізнайтеся більше про незвичайних людей, які живуть серед нас, у фільмі «Люди дощу» на телеканалі «Мега».

 

 

  • Анд Юз

    Ну я вам скажу вот что:Это ещё одно доказательство того,что нормальные фильмы в россососии делают редко,и это не один из них.Я вот гений,мои изобретение год за годом делают крупные компании бизнеса,уже после того как я их у себя в голове изобритал,мне на это смотреть противно становится….И я бл**ь не аутист! P.s. Путин хуйло!,Продаю читы к играм на вконтакте,и другим,делаю читы по заказу за 980 грн. время создания чита 3 месяца,если заказали – потерпите,чит будет качественный!,Продам схему создания излучателя электромагнитных волн в домашних условиях (цена 780 грн. за раскрытие) схема простая,общая цена расходов на материалы приблизительно 15-20-23 грн. (я за 15 собрал себе)

  • Анд Юз

    По заказам обращатся на: vk.com/cashacat

‹‹ Всi програми