Monday

Невідома Індія

Оригінальна назва

Wild India (BBC)

Жанр

Цикл документальних фільмів

Ведучий

Валмік Тапар (Valmik Thapar)

Продюсер

Майк Біркхед (Mike Birkhead)

Про проект

Індійський субконтинент простягається від снігових вершин Гімалаїв до випаленої сонцем пустелі Раджастхан, від пишних лісів штату Ассам до різнокольорових рифів у водах Індійського океану. На ньому розташовані Індія, Пакистан, Сіккім, Непал, Бутан, Бангладеш, Шрі-Ланка та багато інших країн та штатів. Індія стала домом для понад мільярда людей та володіє фантастичними фауною та флорою.

Індія – це єдине місце на землі, де тигри та леви живуть на одній території, де в Гімалаях можна знайти снігового барса, а в кришталево чистій воді Індійського океану побачити найбільших скатів-мант у світі.

Цикл документальних фільмів «Невідома Індія» знімали понад три роки, аби показати усю різноманітність та неповторність цього континенту. Кожна серія документального циклу розповідає про певний регіон та його особливості. Ласкаво просимо до казкової Індії на телеканалі «Мега»!

Нагороди

  • Wildscreen (1998, Великобританія) – «Найкраще звукове та музичне оформлення».
  • Festival Ornithologique (1998, Франція) – нагороди «Prix Du Credit Agricole» та «Silver Flipper».
  • Merit Awards (1998) – «Найкраща екранізація», «Найкраще звукове та музичне оформлення», «Найкраща комунікація із молоддю».
  • Palmares (1998, республіка Коста-Рика) – нагорода «Palme d’argent».

Цікаві факти

  • Ведучим проекту став відомий індійський історик та прихильник програми захисту тигрів, автор 14 книг та низки телевізійних передач, присвячених Індії, Валмік Тапар. Валмік брав участь у створенні кількох документальних проектів разом із провідними телеканалами світу – BBC, Animal Planet, Discovery та History Channel.

 

  • Ruby

    Якщо вже все-все про маловідому Індію, то

    Дуже хотілося б також побачити передачу про ланкійських пташок і послухати давні історії-легенди про них (і колись в Індії створювали дуже популярні музичні фільми, де можна спостерігати відтворення певних елементів давніх легенд) 

‹‹ Всi програми