Monday

Океани

Оригінальна назва

Oceans

Жанр

Документальний серіал

Учасники проекту

Пол Роуз (Paul Rose)

Філіп Кусто молодший (Philippe Cousteau Jnr)

Доктор Люсі Блю (Dr Lucy Blue)

Туні Мато (Tooni Mahto)

Про серіал

Глибини світового океану приховують від нас незвідані таємниці, які можуть нам розповісти більше не лише про історію нашого світу, але й про нас самих. Група досвідчених науковців на чолі із дослідником Полом Роузом вирушають у подорож наймальовничішими куточками світу – від теплого Карибського моря до суворого Північного Льодовитого океану.

Дивіться, як вивчення океанів та морів протягом багатьох років змінювало уявлення людства про навколишній світ. Тільки на «Мега» побувайте разом із «Океанами» у водах Атлантичного, Індійського, Північного Льодовитого та Південного океанів, а також у морі Кортеса та на Червоному та Середземному морях.

Цікаві факти

 • У проекті знявся внук відомого французького дослідника світового океану Жака-Іва Кусто (Jacques-Yves Cousteau) Філіп Кусто молодший. Хлопець почав займатись дайвінгом, ледве йому виповнилось 8 років. Зараз йому 28, і у нього за плечима понад 1 тис. занурень.
 • «Океани» знімали понад рік: мінлива погода, непередбачувана природа постійно вносили свої корективи в роботу знімальної групи. Одного разу колектив навіть натрапив на полярного ведмедя.

 

 • Мария Беловинцева

   как смотреть?

  • На жаль, ми не маємо права розповсюджувати програмний продукт он-лайн. Ви можете знайти цей проект в мережі. Оригінальна назва – 
   Oceans (BBC).

 • sasha201

  дякую за цікаве

‹‹ Всi програми