Tuesday

Перші на Марсі. Незаспівана пісня Сергія Корольова

 

Оригінальна назва

  • Первые на Марсе. Неспетая песня Сергея Королева

Виробництво

  • Телеканал Россия

Жанр

  • Документальний фільм

Про проект

«І на Марсі будуть яблуні цвісти…» Батько російської космонавтики Сергій Корольов  часто підспівував відомій пісні і пристрасно мріяв про червону планету! Тепер важко собі уявити, що він задумав цю подорож ще у далекому 1920-році, коли людство ще повірити не могло у політ за хмари. Корольов кинув вигук не тільки людству, але й Всесвіту – він почав розробляти ракету для польоту на Марс.

Ще йдуть випробування першого космічного корабля «Восток», ще  нікому не відоме ім’я Юрій Гагарін, а в ОКБ-1 розгортається масштабне будівництво ракети для марсіанської експедиції. На її створення Корольов закладає 7 років. Майже нереальні терміни для такого космічного проекту! Проте, врешті, він був успішно завершений. Тоді чому ж політ на Марс так і не відбувся? Дивіться неймовірні кадри та відверті зізнання заступників Сергія Корольова у фільмі «Перші на Марсі» на телеканалі «Мега».

Цікаві факти

  • Відправляючи у політ космонавтів, Корольов обіймав кожного і говорив:  “Ти вже пробач мені, раптом що – я людина підневільна”.
  • Корольов колись зізнався, що любов до космосу почалася із пісні «Дивлюсь я на небо та й думку гадаю…» Коли він запустив ракету з першим українським космонавтом Павлом Поповичем, той заспівав конструкторові з космосу саме цю пісню.
‹‹ Всi програми