Monday

Рідні домівки

Оригінальна назва

  • Animal Homes

Режисер проекту

  • Энн Джонсон Плам (Anne Johnson Plum)

Про проект

«Рідні домівки» це – продукт, що складається  з трьох частин, кожна з них дозволяє зазирнути у приватне життя тварин. Ніколи раніше ми не наближалися так близько до найпотаємніших та дивних витівок природи.

Тварини, як і люди, мають потребу у власній фортеці, вони шукають чи створюють безпечне житло,  щоб ростити дітей, але ставляться  до будівництва абсолютно по-різному. Не важливо: це пташине гніздо, ведмежий барліг чи хатинка бобра, обов’язково це – справжнє архітектурне диво, побудоване  з широкого спектру природніх та штучних матеріалів.

Кожна з трьох частин проекту досліджує  те, як тварини будують свої чудові будинки по всій земній кулі.  Вивчає інтригуючі моделі поведінки і соціальні взаємодії, які відбуваються всередині і навколо них.

Дивіться «Рідні домівки» на телеканалі «Мега».

 

  • Olga Fedorova

    Интересный фильм: о разнообразных формах семейной жизни. Строительство гнезд, привлечение партнера, количество членов, распределении функций – все различно, потому что зависит от условий среды и способа добывания корма. Интересно сравнивать эти семьи в природной среде и семьи в общественной среде – семьи людей. Наверное, у людей должно быть так же: семья зависит от условий, в которых люди живут. В обществе традиционном, – в котором способ добычи пропитания одинаков для всех, – там и семьи одинаковы. Вообще, порицание отличающихся семей оправдано только в одном случае, – угнетении человека человеком.

‹‹ Всi програми