Wednesday

Секрет ясновидіння

Оригінальна назва

  • Мессинг. Ванга. Кейси…Секрет ясновидения

Виробництво

  • Телеканал “Россия”

Режисер

  • Олексій Горовацький

Жанр

  • Документальний фільм

Про проект

Люди з давніх давен завжди намагалися зазирнути в майбутнє. Царів, королів, фараонів і простих смертних завжди цікавило, що чекає на них за день, місяць чи рік… Той, хто вмів відповісти на ці питання, шанувався у всі часи й в у всіх країнах. 20-те століття подарувало світові одразу трьох потужних ясновидців – Едгара Кейсі, Вольфа Мессінга та Вангу.

Сліпа болгарська провидиця за 55 років своєї діяльності прийняла більше мільйона людей, а серед її відвідувачів називають імена Брежнєва, Ганді і навіть Гітлера. Едгар Кейсі передбачив 2 світові війни, розпад СРСР і природні катаклізми на початку 21 ст. Але провидець умів не тільки передбачати майбутнє, але і зцілювати від хвороб. Допомогу від нього отримали 20 тис. людей, з яких Кейсі відмовлявся брати гроші за зцілення. А унікальна доля Вольфа Мессінга, якому вдалося уникнути смерті і навіть затоваришувати з Берією, й досі оповита таємницями й легендами.

Ким були ці люди? Як отримали свій дар? І чому не боялися віщувати у буремні роки світових воїн, репресій та економічних криз? Що напророкували ясновидці нам, своїм нащадкам – дізнайтеся у д/ф “Секрет ясновидіння” на телеканалі Мега.

 

 

  • Влад

    А можно эту газету предсказания ВАНГИ показать полностью даты.

  • Tanya Shchavinskaya

    Сбросте на ютуб!

‹‹ Всi програми