Monday

Сім ознак Апокаліпсису

Оригінальна назва

Seven Signs of the Apocalypse (History Channel)

Жанр

Документальний фільм

Про проект

Біблія описує  кілька чітких ознак Апокаліпсису. Згідно з пророцтвами, нас вражатимуть смертельні епідемії, голод та землетруси. Небо затягнуть темні хмари, а вода в океанах перетвориться на кров. Тоді має з’явитись Антихрист, аби взяти участь у останньому двобої між Добром і Злом. Чи може це все бути правдою?

Сучасні науковці розшифрували частину давніх пророцтв і стверджують, що на людство насправді чекають схожі випробування. Зіркою, яка має впасти з неба, може стати один із тисячі астероїдів, що наближаються до орбіти Землі; чумою може стати небезпечний вірус грипу, який забере мільйони життів…

Чому саме так пророки описали наше майбутнє? І що з цього може трапитись насправді? Дізнайтесь правду разом із каналом «Мега».

 

 • sasha

  можна у Вас попросити повну версію фільму?

  • MEGA

   На жаль, ми не маємо права розповсюджувати відеоматеріали. Ви можете спробувати самостійно пошукати проект у мережі. Оригінальна назва та канал вказані у описі шоу.

 • Antykloun

  Та що ви голову лшюдям морочите – подивіться он що в Каневі за 15 хвилин  15 липня буря наробила http://www.dniprowazirka.com.ua/page.php?c=3213
  Збитки по місту – 2,4 млн. грн., по району – 8 млн. грн. І це, повторюю, за 15 хвилин!!!!! І це тільки за попередніми підрахунками!!!!!!

‹‹ Всi програми