Friday

Страви, що змінили світ

Оригінальна назва

  • 101 Fast Foods That Changed The World

Виробництво

  • History Channel, США

Жанр

  • Документальний фільм

Про проект

Фастфуд або ж швидка їжа зайняла чільне місце в нашому житті. Прихильники такого способу харчування рахують плюси: меню фастфуду має все, що нам потрібно: цукор, сіль, жир і калорійність. Але що робить його насправді чудовим – двохвилинне приготування. По іншу сторону барикад ті, хто вбачає у швидкій їжі повільну смерть від холестерину. Так чи інакше, ми вже не зможемо прожити без фастфуду. Адже тепер це не просто гамбургер у кафе…

Кожна зі страв у ретельно відібраному списку відіграла свою роль у розвитку людства: без в’яленого м’яса, наприклад, ми не змогли б дослідити нові землі та робити географічних відкриттів, без кураги – виносити спрагу, без білкового батончика та консервів – відправляти людей у космос! Дізнайтеся, можливо, ваш улюблений фастфуд є у списку страв, що змінили світ.

Цікаві факти

  • У 2006 році компанія-лідер з продажу швидкої їжі була змушена змінити форму склянки для морозива…через їжаків. Тварини намагалися злизати рештки ласощів, застрягали у склянці і масово гинули.
  • У США діє ресторан найшкідливішої їжі “Серцевий напад”, де можна скуштувати гамбургер у 8 тис калорій. Минулого року у похилого відвідувача за столиком і справді стався інфаркт.
‹‹ Всi програми