Wednesday

Тест на виживання

Оригінальна назва
Ray Мears’ World of Survival

Жанр
Науково-пригодницьке шоу

Ведучі
Рей Мірс (Ray Mears)

Про шоу
Протягом останніх років Рей Мірс став відомий у всьому світі завдяки багатьом телевізійним проектам про виживання, у яких він взяв участь. Легка манера викладення матеріалу та цікавий і несподіваний стиль ведення програм зробили його улюбленцем глядачів кількох поколінь. Його шоу люблять дивитись, як дорослі так і діти. Рей вчить глядача любити та поважати природу, водночас якомога розумніше використовуючи усі її багатства та ресурси.

Ще будучи підлітком Рей Мірс вивчав дику природу місцевості, де він виріс. Не маючи достатньої кількості коштів на туристичне обладнання, він намагався виготовляти усі необхідні речі із підручних матеріалів. Завдяки таким навикам Рей Мірс став одним із найвідоміших фахівців з бушкрафту у світі. Тільки у «Тесті виживання» дивіться, як можна зробити шнурівку зі звичайної лози, виготовити шатро із гілок дерев та як із природних матеріалів зробити підстилку для ночівлі.

Цікаві факти

  • 1983 року Рей Мірс відкрив власну школу з бушкрафту School of Wilderness Bushcraft та є її постійним викладачем ось уже понад 25 років.
  • За час телевійзійної кар’єри Рей Мірс знявся у 12 різних шоу та написав 11 книг про виживання у дикій природі.

 

‹‹ Всi програми